Shamwari - Purple energy

15.00

Bez DPH: 12.50€

Dostupnosť:
2
Kód produktu:
BG002

Zatiaľ nehodnotené
Napísať recenziu

 

SHAMWARI

 

 

Je tu NOVINKA, prekrásne náušnice SHAMWARI zvýrazňujúce ženskosť, ktoré nechávajú prúdiť pozitívnu energiu do Vášho JA a zároveň rušia tú negatívnu.

SHAMWARI sú vyrobené na princípe lapačov snov. Sú ochranným symbolom a regulátorom prúdenia životnej energie ČCHI – energia alebo prirodzená sila, ktorá napĺňa vesmír.

Majú schopnosťpozitívnu energiu nechať prúdiť po pierkach do Vašej duše a zaroveň tú zlú negatívnu zachytia v sieťke a lúče slnka ich spália.

 

 

Každá časť náušnic má svoj význam:

KORÁLKA uprostred sieťky znázorňuje Vaše vlastné JA, ktoré je potrebné napĺňať pozitívnou energiou a chrániť pred negatívnou.

KRUH predstavuje svet, vesmír, ktorý chráni kamienok, čiže Vaše vlastné JA.

SIEŤKA v kruhu a jej symetria znázorňuje harmóniu. Pretože negatívna energia sa v sieťke zamotá lebo nepozná cestu k Vašej duši, pri kontakte so slnkom ju slnečné lúče spália.

PIERKA zavesené na kruhu sú symbolom dychu ako podstaty života. Pozitívna energia pozná cestu z otvorov v sieťke a voľne prúdi po zavesených pierkach priamo do Vášho JA.

 

 

Svoj význam majú aj farby:

FIALOVÁ farba je symbolom duchovna i srdečnosti. Pôsobí na centrálny nervový systém upokojujúcim dojmom a vyvoláva spánok. Prináša inšpiráciu, pokoru a napomáha meditáciám. Upokojuje hyperaktívne deti.

 

Dĺžka náušníc je 18-20 cm podľa dĺžky pierok a priemer kruhu 5,5 cm.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Zlé            Dobré


Pokračovať

Dobrý deň

Našim cieľom je prinášať Vám aktuálny výber tých najkvalitnejších šperkov za akciové ceny, aby krásne šperky boli dostupné pre všetky ženy. V našej ponuke nájdete široký sortiment šperkov swarovski, svadobné šperky, náhrdelníky, prstene, náramky, sety a akciové šperky. Naviac naši stáli zákazníci získajú vernostné zľavy a dopravu zdarma. Taktiež ponúkame doručenie objednávky šperkov v cene nad 22 eur poštové zadarmo.

Kontakt

0915 240 600
objednavky@sperky4u.sk
www.sperky4u.sk

Facebook